O firmie

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlowo-usługową działającą na polskim rynku od kilkunastu lat.
Zainspirowani młodzieżą szkolną, która pełna pasji stara się rozwijać swoje umiejętności siatkarskie już od najmłodszych lat, rozpoczęliśmy pracę nad sprzętem mającym pomagać im we wszelkich zmaganiach w obrębie boiska.
Podchodząc do tematu z zaangażowaniem postanowiliśmy zdecydowanie wkroczyć do branży sportowej. Kilka lat temu pojawiły się pierwsze projekty, następnie prototypy, a teraz po niezliczonych testach z przyjemnością możemy zaprezentować Państwu nasz pierwszy oficjalny produkt, pierwszego polskiego trenażera tego typu:

Asystenta do szkolenia ataku w siatkówce.

 

           Przestrzegając zasad bezpieczeństwa, dbając o jakość oraz zapewniając zgodność z regulacjami prawnymi wypuszczamy na rynek produkty, który spełniają Państwa oczekiwania nie tylko w kwestiach użytkowych, ale również w aspektach związanych z szerokorozumianym bezpieczeństwem.

Nasze flagowe urządzenie zostało przebadane w laboratorium firmy certyfikującej TÜV Rheinland.
Wszelkie testy, które zostały przeprowadzone zgodnie z normą 2 PfG 1645: 2007-06 podczas badań otrzymały wynik pozytywny, tym samym gwarantując zgodność urządzenia z obowiązującymi obecnie normami bezpieczeństwa. Bazując na powyższym, nasza linia produkcyjna podlega naszej nieustannej kontroli, aby produkty, które dla Państwa przygotowujemy były dalej niezawodne, pozbawione wad i w pełni funkcjonalne.
TÜV Rheinland jest czołową jednostką działająca na międzynarodowym rynku usług certyfikacyjnych i badawczych od blisko 150 lat.
Firma ta stoi na straży jakości oraz bezpieczeństwa mając pod swoimi skrzydłami rzesze ekspertów.

 

Obecnie w naszej ofercie posiadamy dużo więcej urządzeń tj.:

Obręcz Treningowa (Radar) do Siatkówki
Obręcz Treningowa (Radar) do Siatkówki Plażowej
Łapacz Piłek 3w1 do Siatkówki
Łapacz Piłek 2.0 do Siatkówki
Łapacz Piłek 2.0 do Siatkówki Plażowej
Atrapa Bloku do Siatkówki
Atrapa Bloku do Siatkówki Plażowej

i nieustannie pracujemy nad kolejnymi!

Copyrights 2020 By Ginoo Created By StronyDlafirm.eu